Náramek LuxBracelet Gold

Náramek s luxusním designem si zamilujete na první pohled. Dominantní oka vypadají na ruce nádherně elegantně. Výhodou náramku je, že v případě nesedící velikosti, si jej lze zapnout kdekoliv, a tím si tak požadovanou délku upravit. Luxus, elegance a originalita tou jsou slova, který tento náramek skvěle vystihují. Doplňte náramek přívěskem například z naší jarní kolekce a udělejte si tak nepřehlédnutelný a originální doplněk.


Tip: Kombinací náramku LuxBracelet Gold a řetízku LuxChain Gold  si vytvoříte originální set, který okamžitě zaujme.

Materiál: Řetízek je vyhotoven z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Šperk je zasílán v dárkové krabičce ZDARMA.

Délka náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1. přívěšek
2. přívěšek
Skladem (1 ks)
1 499 Kč / ks
Kategorie: ZLACENÉ ŠPERKY
Materiál: Stříbro
Ryzost: Ag 925/1000
Hmotnost: 18 cm/2,85 g; 20 cm/3,13 g
Náramek LuxBracelet Gold
Náramek, jehož originální vzhled se čím dál víc dostává do popředí a o jehož vzhled je čím dál tím větší zájem. Není se čemu divit. Náramek vypadá na ruce naprosto dokonale. A protože milujeme šperky s významem, můžeme vám na náramek připevnit jakýkoliv přívěšek z naší nabídky, který pro vás bude něco znamenat. Dokonalý je také medailon, na který lze vygravírovat vámi libovolný text.

Tip: Kombinací náramku LuxBracelet Gold a řetízku LuxChain Gold si vytvoříte originální set, který okamžitě zaujme.

Doporučení: Řetízek si vždy před spaním sundejte a uložte do krabičky určené pro šperky nebo šperkovnice. Nedoporučujeme se s řetízkem koupat ani vykonávat práce, kde by řetízek mohl přijít do styku s látkami, které by ho mohly poškodit.

Balení:  Šperky jsou balené do dárkových krabiček. Vaše balíčky jsou odesílány v papírových krabicích z recyklovaného materiálu, kde podíl recyklátu činí 73%.

Materiál: Náhrdelník je vyhotoven z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: