Náušnice Charm Gold

Do těchto náušnic se snadno zamiluje každá žena. Minimalistické, jednoduché a přitom okouzlující. Zřejmě kvůli těmto heslům se jedná o náš bestseller, který jste si zamilovaly.  V této pozlacené verzi jsou prostě neodolatelné.


Velikost náušnic: průměr 12,50 mm.

Zapínání: Puzeta.

Tip: Dopřejte si i ostatní kousky z Charm Gold kolekce a mějte jedinečný set. Jednotlivé kousky k sobě dokonale ladí, ať už svým minimalistickým vzhledem či jejich decentností. 

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000 - 24K AU.

Šperk je zasílán v dárkové krabičce ZDARMA.

 

Skladem (2 ks)
1 099 Kč / ks
Kategorie: ZLACENÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.06 kg
Materiál: Stříbro
Ryzost: Ag 925/1000 - 24K AU
Hmotnost: 1,86 g/pár
Náušnice Charm Gold
Jednoduchý symbol s jasným významem. Každý náš čin je jen naší zásluhou. Příčina a následek za který si můžeme jen a jen sami. Dokonalý symbol na dokonalých náušnicích. Když se spojí elegance a minimalismus vzniknou náušnice, které budete milovat. 

Velikost náušnic: průměr 12,50 mm.

Zapínání: Puzeta.

Tip: Dopřejte si i ostatní kousky z Charm Gold kolekce a mějte jedinečný set. Jednotlivé kousky k sobě dokonale ladí, ať už svým minimalistickým vzhledem či jejich decentností. Každý jednotlivý šperk z Charm Gold kolekce je jedinečný, elegantní a nadčasový. Patříte mezi milovnice minimalismu? Pak jsou tyto šperky stvořené jako pro vás!

Doporučení: Náušnice si vždy před spaním sundejte a uložte do krabičky určené pro šperky nebo šperkovnice. Nedoporučujeme se s náušnicemi koupat ani vykonávat práce, kde by mohly přijít do styku s látkami, které by jej mohly poškodit.

Balení: Šperky jsou balené do dárkových krabiček. Vaše balíčky jsou odesílány v papírových krabicích z recyklovaného materiálu, kde podíl recyklátu činí 73%.

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: