Náušnice Charon

Náušnice díky něžnému vzhledu působí velice žensky. Oblíbené náušnice s točeným karma kroužkem. Karma kroužek se stal oblíbený ne jen kvůli svému významu ale především pro svůj krásný, jemný a minimalistický vzhled.


Velikost náušnic: Průměr náušnice je 20 mm. Průměr menšího kroužku je 12,50 mm.

Zapínání: Puzeta.

Tip: Dopřej si i ostatní kousky z Charon kolekce a měj jedinečný set.

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Šperk je zasílán v dárkové krabičce ZDARMA.

Skladem (2 ks)
949 Kč / ks
Kategorie: Náušnice
Hmotnost: 0.057 kg
Materiál: Stříbro
Ryzost: Ag 925/1000
Hmotnost: 1,52 g/kus
Náušnice Charon
Symbol karmy je možno chápat jednoduše a prostě, jako to co v životě uděláme se nám také vrátí. Naše zásluhy a činy jsou pouze našimi zásluhami a činy. Možná touto symbolikou si karma kroužek získal takovou oblíbenost. Točený karma kroužek ve spojení s kruhovými náušnicemi v sobě skrývá ne jen vaše činy ale také osudy, které se vám v životě prolily.

Velikost náušnic: průměr náušnice je 20 mm, průměr menšího kroužku je 12,50 mm.

Zapínání: Puzeta.

Tip: Dopřej si i ostatní kousky z Charon kolekce a měj jedinečný set. Každý kus z této kolekce jde ruku v ruce s minimalismem a elegancí a jejich vzhled jsme tvořily s citem pro detail. Veškeré šperky díky něžnému stylu působí žensky! Díky svému jemnému vzhledu se hodí jako ideální dárek pro maminku, kamarádku či partnerku.

Doporučení: Náušnice si vždy před spaním sundejte a uložte do krabičky určené pro šperky nebo šperkovnice. Nedoporučujeme se s náušnicemi koupat ani vykonávat práce, kde by mohly přijít do styku s látkami, které by jej mohly poškodit.

Balení: Šperky jsou balené do dárkových krabiček. Vaše balíčky jsou odesílány v papírových krabicích z recyklovaného materiálu, kde podíl recyklátu činí 73%.

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: