Náušnice PurePearls Gold

Jste milovnice perel a stříbra? Pak vás tato kombinace našich nových náušnic naprosto očaruje. Náušnice PurePearls Gold jsou elegantní, minimalistické a okouzlující. Krásně podtrhnou váš outfit ať půjdete do práce, na schůzku, ven s přáteli, do divadla či jen tak ven na procházku.


Velikost náušnice: průměr 15 mm.

Zapínání: na patent.

Tip: Náušnice se skvěle hodí k naší nové kolekci PurePearls Golg. Vytvoříte si tak krásný set, který k sobě bude dokonale ladit. A jako třešnička na dortu může být naše perlová záušnice, která náušnice PurePearls Gold skvěle podtrhne.

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Šperk je zasílán v dárkové krabičce ZDARMA.

Skladem (2 ks)
1 149 Kč / ks
Kategorie: Pure Pearls
Hmotnost: 0.067 kg
Materiál: Stříbro
Ryzost: Ag 925/1000
Hmotnost: 1,75 g/pár
Náušnice PurePearls Gold
Velice oblíbená kombinace perel a stříbra. Jemný design těchto náušnic okouzlí vás i vaše okolí. Jemnost, elegance a minimalismus vás zaručeně dostanou. Pokud hledáte dárek pro maminku, babičku, kamarádku, přítelkyni či sestru náušnice PurePearls Gold jsou to pravé. Náušnice se hodí ke každému outfitu a na každou příležitost. 

Velikost náušnice: průměr 15 mm.

Zapínání: na patent.

Tip: Náušnice se skvěle hodí k naší nové kolekci PurePearls Gold. Vytvoříte si tak krásný set, který k sobě bude dokonale ladit. A jako třešnička na dortu může být naše perlová záušnice, která náušnice PurePearls Gold skvěle podtrhne.

Doporučení: Náušnice si vždy před spaním sundejte a uložte do krabičky určené pro šperky nebo šperkovnice. Nedoporučujeme se s náušnicemi koupat ani vykonávat práce, kde by náušnice mohly přijít do styku s látkami, které by je mohly poškodit.

Balení: Šperky jsou balené do dárkových krabiček. Vaše balíčky jsou odesílány v papírových krabicích z recyklovaného materiálu, kde podíl recyklátu činí 73%.

Materiál: Náušnice jsou vyhotoveny z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: