Provlékací náhrdelník Circles Gold

Jemný a minimalistický. V kombinaci s gravírováním zajistíte jedinečnost a nenahraditelnost. Velice oblíbený náhrdelník pro svůj neobvyklý design a minimalistický vzhled. Váš dekolt bude neodolatelný. V této pozlacené verzi je prostě neodolatelný.


Délka řetízku: 47 cm, náhrdelník se pohybuje.

Velikost medailonu: 10 mm.

Tip: Pokud hledáte dokonalou kombinaci pro váš provlékací náhrdelník, potom jsou to jednoznačně náušnice Circles Gold, které jsou k tomuto náhrdelníku jako stvořené.

Náhrdelník je vyhotoven z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000 - 24K Au.

Šperk je zasílán v dárkové krabičce ZDARMA.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
1 849 Kč / ks
Kategorie: ZLACENÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.06 kg
Materiál: Stříbro
Ryzost: Ag 925/1000 - 24K AU
Hmotnost: 2,74 g
Položka byla vyprodána…
zlacený provlékací náhrdelník
ZDARMAZDARMA
Provlékací náhrdelník Circles Gold
Oblíbený symbol karmy v kombinaci s medailonem na který si můžete nechat vygravírovat jméno, datum, motto nebo jakékoliv jiné slovo, které pro vás něco znamená. Provlečte si karmou milovanou osobu, významné datum nebo nechte medailon prázdný. S gravírováním či bez náhrdelník se stane vaší součástí.

Délka řetízku: 47 cm.

Velikost medailonu: 10 mm.

Tip: Pokud hledáte dokonalou kombinaci pro váš provlékací náhrdelník, potom jsou to jednoznačně náušnice Circles Gold, které jsou k tomuto náhrdelníku jako stvořené.

Doporučení: Náhrdelník si vždy před spaním sundejte a uložte do krabičky určené pro šperky nebo šperkovnice. Nedoporučujeme se s náhrdelníkem koupat ani vykonávat práce, kde by mohl přijít do styku s látkami, které by ho mohly poškodit.

Balení:  Šperky jsou balené do dárkových krabiček. Vaše balíčky jsou odesílány v papírových krabicích z recyklovaného materiálu, kde podíl recyklátu činí 73%.

Materiál: Náhrdelník je vyhotoven z kvalitního stříbra o ryzosti Ag 925/1000 - 24K Au.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: